| Dumitru_Alex_1995_YaqG a întrebat:

Imi puteti spune un site in care ne putem da auto like-uri pe Ask.Fm? Multumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| DarkAngel990 a răspuns:

Addmefast.com
Practic e pentru. publicitate in general..like-uri pe Facebook, youtube, vizionari, share-uri si multe alte chestii.De curand au bagat si optiunea asta...de like-uri pe ask.fm. Doar ca mai intai, trebuie sa faci niste puncte.Pe-astea le faci dand like-uri, share-uri, sau orice altceva poti.De preferat ar fi sa-ti faci un cont de Facebook/Youtube...saparat pentru. publicitate.In fine, faci cum consideri. Si cu punctele pe care le obtii dai pe Add site/page, alegi de la Type, ask.fm,dupa tarile/tara din care vrei sa primesti like-uri, un titlu, pui apoi link-ul de la intrebarea la care vrei sa primesti like-uri, un nr. de like-uri totale, unul (maxim) de like-uri pe zi, iar dupa CPC-ul(cost per click).De-aici te descurci singur.Bafta! happy

1 răspuns:
| Flavy_Flavius_1990 a răspuns:

Un site numai cu romani (fara straini) :) este http://fastlike.ro/, poti sa-ti bagi automat like-uri la postari si poze. este cea mai mare platforma de autolike din Romania, facuta special pentru romani. Are si video-tutorial sa vezi cum se foloseste. Succes!