| alecs94 a întrebat:

Un link de unde sa copy FAST FIVE, funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Micutu23 a răspuns:

Abia azi a avut Premiera in Romania. Si tu vrei deja sa-l descarci? Scuza-ma ca sunt impertinent. Dar daca esti nerabadator sa-l vezi scoate 20 lei din buzunar si mergi la cinema. Daca nu vrei sa cheltuiesti, mai asteapta si o sa-l poti descarca.

| mikaela_7969 a răspuns:

Uite link de de download http://www.onlyus.ro/downloadfilme/fast-furious-5-2011/ vizionare placute, este un film de nota 10, eu l-am vazut la cinema, dupa film toti care au plecat din garaj au plecat cu demaraj :))