| DjXD a întrebat:

1.In ce episod din ce sezon Silas ( din jurnalele vampirilor ) dispare pentru totdeauna?
2. Îmi spuneți va roG alte filme sau seriale în care să existe vampiri si un triunghi amoros ( am văzut cele 5 filme amurg.)?

Răspuns Câştigător
| romrem a răspuns:

1.El este omorat in sezonul 5 episodul 7 iar ultima lui aparitie este in sezonul 5 episodul 22, ca o fantoma.
2.True Blood (care este mai mult pentru adulti, detalii:http://www.imdb.com/title/tt0844441/parentalguide?ref_=tt_stry_pg ); Buffy the Vampire Slayer