| AndreiuAndrei20 a întrebat:

Ce parere aveţi de survivor România all stars? Cu ce echipa ţineţi şi ce concurenţi vă plac? Eu ţin cu razboincii si mi se pare ca Iancu Sterp e cel mai bun de la ei si de la faimosii sa zicem ca de la baieti Zanni e cel mai bun si de la fete de la Razboinici Stefania Stefan si de la faimosi Ana Porgras, ce parere aveţi?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce copie ieftina e survivor asta romanesc

| johnnny123 a răspuns:

Nu văd absolut niciun motiv să-mi pierd vremea cu asemenea emisiuni, cu atât mai puțin să "țin" cu cineva.

Prefer să fac altceva cu timpul ăla. De exemplu să muncesc și să fac bani de vacanță într-un loc exotic, decât să mă uit la televizor la niște "celebrități" penibile care sunt într-un loc exotic.

| Hyperion7 a răspuns:

Prefer sa mă dau cu capul de pereți decât să mă uit la acele persoane, daca le pot numi așa, care își vorbesc așa frumos una alteia.

| ReddY25 a răspuns:

100% regie ieftină

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Sincer e o emisiune regizata si un show de proasta calitate in care concurentii se prefac ca supravietuisc in salbaticie.

| adryang78 a răspuns:

O emisiune care, din păcate, reflectă nivelul nostru de cultură, ca popor. Una dintre atâtea altele.

| KovacsB a răspuns:

Sunt emisiuni special create pentru persoane cu dizabilitati intelectuale.

| vodami92 a răspuns:

E ok! ma asteptam sa vad la faimosi! gen pe andreea antonescu! alexandra stan! costi ionita! kamara ghedi! emy alupei! Ionut iftimoaie! crbl! radu itu! emil rengle! ada dumitru! raluca dumitru! carmen grebenisan! Elena chiriac! remus boroiu! simona hapciuc! iar de partea cealalta la razboinici! gen romina geczi! szidonia szasz! ana dobrovie! angela forero! Elena matei! oana ciocan! mellina dumitru! musty camara! andreea moromete! etc! o parte din astia ii cunosc! altii mai putin!

| vodami92 a răspuns (pentru vodami92):

Am uitat sa zic spun la razboinici! de alexandra porkolab!

| vodami92 a răspuns:

De Elena ionescu nu am avut o parere buna! mai ales ca dupa survivor all stars! a inceput sa faca reclama site-ului matrimonial sentimente! iti dai seama! dar de la una ca ea! nu poti avea alte asteptari decat acestea! ea a fost cu unul grec! de care a divortat! si banuiesc ca de la ala avea banii pentru survivor all stars! la fel in cazul lui roxana nemes! etc! andreea tonciu sincer nu inteleg ce a cautat! dar e clar ca nu a avut ce face acasa! nici macar ana porgras nu imi place! zanni zannidache ala la fel! doamne ce selectii au putut sa faca! serios vorbesc! cea mai slaba selectie! maria lungu la fel a fost la puterea dragostei! de unde evident si caracterul ei enervant! alexandra duli la fel a fost la burlacul! restul sunt ok! alexandru delea nu imi place ca vorbeste prea mult si repede! si nu prea imi plac oamenii de genul asta! robert moscalu! iancu sterp! lola crudu! maria chitu! aia chiar e draguta! singura problema la ea dantura! de cele doua stefania la fel sunt ok! stefania stefan! stefania stanila! etc!

| nevermind1234 a răspuns:

Nonvalori, într-o emisiune creată pentru un public îngust la minte. Respectă-te și caută ceva mai util de vizionat.

| ReddY25 a răspuns (pentru nevermind1234):

Sau de citit

| nevermind1234 a răspuns (pentru ReddY25):

Sau...dar n-am vrut să urc ștacheta atât de sus. Nu cred că cine vizionează genul ăsta de programe are prea multe tangențe cu lectura. (Fără nicio aluzie)