| Amy_9572 a întrebat:

A fost acum aproximativ o luna un film pe procinema : un conducator (rege, comandant sau ceva de genul), care avea o sotie tanara, o fata de 16 ani, virgina, cu care trebuia sa se culce ca sa fie sotia lui. Filmul avea numele personajului principal (barbatul), un nume destul de cunoscut (dar nu mi-l amintesc acum). Era un film istoric, dar si de dragoste. Barbatul era blond cu ochi albastri, iar fata tot blonda. Filmul a fost la tv pe la ora 11 -12 noaptea si avea bulinuta cu 15 (varsta).

Cine stie cum se numea filmul?

1 răspuns:
| spadacio a răspuns:

Www.port.ro, ai program tv si gasesti si emisiuni difuzate deja :)