| qbatique a întrebat:

A fost mai de mult un film de actiune la televizor cu ceva asasini si erau asa de bine antrenati in cat trageau cu pistolul in asa mod ca lua glontul curba. Mai putin si trageau dupa colt. Stiti filmul?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Mayar a răspuns:

Doar Wanted (2008) cu Angelia Jolie in rol secundar stiu. Nu mai este alt film actiune asa super caacela sau cu faza cu glontul, imi parerau sa te dezamagesc. am fost si eu cand am vazut ca nu mai este altul.