| anonim_4396 a întrebat:

A fost un film azi dimineata intre orele 11-13 cu niste caini care vana ratonii filmul de familie cine stie cum se numeste nu mai stiu unde a fost la protv sau antena 1 ca nu gasesc deloc filmul.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cred ca cel mai probabil te referi la Prieteni copilariei mele happy am vazut si eu putin din el.

| faramatania a răspuns:

Where The Red Fern Grows (2003)
http://www.cinemagia.ro/......ele-34961/

Răspuns utilizator avertizat
| Ely3434 a răspuns:

Nu l-am vazut azi, dar tin minte ca am vazut un film numit,, Prietenii copilariei mele", care avea o secventa la fel.