| BeingSelfless a întrebat:

A luptat Batman împotriva crimei, în special împotriva lui Joker, în timpul zile (dimineața, amiaza mare, apusul, etc) sau numai noaptea?

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Când era nevoie atunci a intervenit salvator

| TheGentleman a răspuns:

Doar noaptea. Este o lege nescrisă ca ziua să fie a oamenilor obișnuiți, iar noaptea să iasă la iveală cealaltă parte a societății

| RaduRobertRO a răspuns:

Depinde de epsiodul in care a jucat happy la inceput doar noaptea sa se vada pe cer semnalul, apoi s-a pus pe treaba si ziua.

| ardei2001 a răspuns:

Ba nene e un fel de du-te vino, da mai mult si noapte si ziua, important e ca facut bine