| winchesters a întrebat:

A`ti vazut filmul "Harry Potter and the Deathly Hallows"? Cum vi s`a parut? Eu nu l`am vazut inca, urmeaza sa mi`l descarc.

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Daca ai cinema in oras atunci du-te acolo sa-l vezi!
Daca vrei sa-l vezi de pe net macar asteapta o versiune DVDRip. E pacat sa vezi un asemenea film la o calitate joasa.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu l-am vazut, dar banuiesc ca este la fel de bun ca celelalte serii Harry Potterhappy

| Romancutza a răspuns:

Mie mi s-a parut minunat, cel mai bun film din 2010winking

| aktlk a răspuns:

Mai bun decat (cel anterior) Harry Potter şi Prinţul Semipur.

| Miruna_5164 a răspuns:

Eu nu l-am vazut dar din prezentarile care le-am vazut la tv este foarte palpitant:X