| Julyett a întrebat:

A vazut cineva filmul "Pianistul"?

http://www.cinemagia.ro/trailer/the-pianist-pianistul-84 1/

Ce pareri/impresii, sentimente v-a lasat acesta?

Funda!

2 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Este un film foarte impresionant.mi-e mi-a placut foarte mult.

| Userses a răspuns:

L-am vazut acum mult timp si e singurul film in care mi s-a parut ca Adrien Brody e facut pentru un anumit tip de personaj. Merita vazut de oricine. Pentru mine e un mare film de nota 10. Similar, imi mai place Schindler's List, La vita e bella, Jakob the liar, ultimele doua cu mentiunea ca se poate gasi putin umor(asociat cu minciunele pentru copii) si-n cele mai dificile timpuri.