| corina1806 a întrebat:

Acum câţiva ani am văzut un film pe PROTV căruia nu-i mai ţin minte numele. Ştiu că era vorba de un om care şi-a pierdut fetiţa şi soţia intr-un accident de avion din care a supravieţuit subit o femie.El investighează şi află că acea femeie avea grijă de o fetiţă cu puteri supranaturale, iar fetiţa le-a teleportat din avion.Ele fugeau de un grup care se folosea de copiii cu puteri supranaturale şi din care fetiţa făcuse parte, dar fusese salvată de femeie, care lucra acolo.La sfărşit femeia moare, iar bărbatul scapă de grup şi rămâne cu fetiţa.
Îmi puteţi spune numele?
Vă mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Se numește „Sole survivor" - Singurul supraviețuitor (2000) cu Billy Zane.
http://www.cinemagia.ro/filme/sole-survivor-singurul-supravietuitor-4983/
Numai bine.

| mona a răspuns:

Imi amintesc perfect filmul dar nu-i retin numele