| justbogd4n a întrebat:

Salut.Dau FUNDA! Vreau numele la un film care-l dadea pe protv cand eram mai mic.(acum vreo 8 9 10 ani, acum am 17).Era cu o fata care avea puteri supranaturale, putea trage obiecte spre ea si era intr-o familie care nu o iubea si stiu ca era o faza din film in care directoarea scolii o trage urat de par pe o eleva.
In final stiu ca profesoara fetei(cea cu puteri supranaturale) o "infiaza". Daca ma puteti ajuta cu numele!

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Salut, cred ca te referi la Matilda :)
http://www.imdb.com/title/tt0117008/

1 răspuns:
| Mokaxoxo a răspuns:

Matilda