| Grimster a întrebat:

Ajutor! Am un moment din acela in care nu-mi amintesc ceva si ma roade toata ziua, chiar mai mult. Cand eram mic( acum 9-11 ani) pe Minimax erau niste desene din care imi amintesc un singur nume Hackerville. Erau si niste copii care invatau despre diferite concepte: simetrie, diferenta dintre si si sau. Ei erau impotriva villainului care avea o fata lata. Ajutati-ma cu un nume sau un link.

Răspuns Câştigător
| GuessWho_8056 a răspuns:

Se numeau Odisea Virtuala laughing
Am fost pe la niste rude care au Kids CO si am vazut ca acolose mai difuzeaza! happy

1 răspuns:
| Grimster explică:

Multumesc mult! Si inca ceva: desenele cu istoria fotbalului si regulament?