| LoVeAnGeL96 a întrebat:

Am 16 ani si imi plac mult serialele de gen The Vampire Diaries, Secret Circle, Pretty little liars. Ce seriale de genu imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| LexiLaveil2 a răspuns:

Buna. Iti pot recomanda ceva seriale asemanatoare, pe care le-am vizionat.

Moonlight (Gen "The vampire diaries")
The lying game (gen "Pretty Little Liars"- aceeasi autoare la carti)
Hart of dixie
Gossip Girl
Teen Wolf
Hellcats
Dollhouse

Toate le-am vizionat si sunt bune de urmarit.happy
Ma bucur daca te-am putut ajuta.happy

2 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Gossip Girl(s)

| NonEinstein a răspuns:

Eu ma uit exact la acelasi seriale si imi place foarte mult si Prison break(4 sezoane care le.am vazut de vreo 4 ori fiecare) si Dexter(7 sezoane trebuie sa apara 8 in vara asta)