| SERIALS a întrebat:

Am 18 ani, cind eram mic eram la bunica si stiu ca in fiecare joi seara la canalul tv moldova 1 dadea un serial de groaza si thriller cica posibil era tradus ca "MISTERELE UNEI COMPETITII", posibil sa fi fost unul din Australia sau SUA, nu stiu precis, eram mic si nu dadeam atentie la denumirea originala si vreau sa cunosc denumirea original, am privit doar episodul 1 tin minte ca tremuram, se povestea despre o scoala asa ceva ce era in padure si in padurea ceea era ceva rau(duh sau nu stiu ce) ca era o scena cind fata era in spital si o omoara acesta... nu orea tin minte caci era prin anul 2002-2004 asa ceva (((

1 răspuns:
| nutella123 a răspuns:

Nu prea stiu dar incearca sa il cauti cu titlul pe care il ai pe vplay poate il gasesti dar intai trebuie sa iti faci cont