| printrestele a întrebat:

Am nevoie de filme in limba engleza dar sa aiba jos traducere scrisa in limba romana va rog mult...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice film are traducere si e in engleza in prezent

| Seepty a răspuns:

In Hell
Lionheart
Undisputed
Blood and Bone
Man of Tai Chy
RedBelt

FUNDA?

| Juiceee a răspuns:

Nu spui ce gen de filme doresti.

Buna ai venit pe internet, unde toate dorintele iti pot fi indeplinite! Caute orice vrei, de la drama la comedie, horror si actiune si asa mai departe.

Mai mult de 80% din filme sunt in limba engleza si la majoritatea gasesti subtitrare.

Vizionare placuta!

| printrestele explică:

Filme cu subtitrare, imi puteti da link-uri, orice, numai nu horror