| nikolettta a întrebat:

Am o intrebare pentru cei carora le plac copii de la 402 si viata cu louie si stiu episoadele:

in viata cu louie in ce episod(cum se numeste) este Craciunul si is neamurile la Andy acasa si el canta in final o colinda din care mai stiu doar atat: si copiii au pretentii la-la-la-la

in copii de la 402 in ce episod(cum se numeste) este petrecerea de ziua lui fredy cand vinnie si jessie raman blocati cu capul in jos in caruselul mortii

funda mare pentru cine ma lamureste

Răspuns Câştigător
| Anonnnnn a răspuns:

Viata cu louie-portret de familie

3 răspunsuri:
| aliss23 a răspuns:

Am uitat cel cu craciunul din viata cu louie e la sezonul3 episodul 10

| Anonnnnn a răspuns:

Copiii de la 402 - Regimul antimucus energizant

| Lawrence a răspuns:

Viata cu Louie - Portret de familie
Viata cu Louie - Surprize de Craciun

Cele din Viata cu Louie, din copii de le 402 nu stiu.