| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la vizionarea filmelor pe internet. Merge maxim 1 minut dupa care se blocheaza cateva secunde si isi revine si tot asa. Ce pot face?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai viteza mica de internet sau iti merge cu intreruperi.
Cauza poate fi calculatorul (daca in Task Manager graficul procesorului CPU iti indica peste 90%) sinternetului este mica.

| Sn4k3 a răspuns:

Pui pauza 10 min si pe urma ar trebui sa te poti uita. Probabil e de la net, deci vezi cum il rezolvi. Mai poti sa le descarci daca nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Porneste filmul, si pune-l pe pauza 5-10 minute, dupa care continui
Probabil se incarca mai incet decat se deruleaza, este ceva obisnuit. Poate sa fie si de la PC, sau internet...
Dar eu chiar nu inteleg de va uitati la filme online? nu este mai confortabil sa il descarci?