| MIhaitza_2457 a întrebat:

Am si eu niste intrbr,big grin : Care este ultimul episode din tot serialu hannah montana? Si daca e acela in care isi dezvaluie secretu cum se numeste melodia aia pe care a cantat-o dupa ce si-a dat jos peruca?, Care sunt toate filmele mai recente cu Miley Cyrus (Hannah Montana)? Dau fundita pentru toate intrebarile.

3 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

1. ult ep este cel de la tv (ep 9)
2.melodia se numeste Wherever i Go
3.The last song
Hannah Montana
si LOL trebuie sa apara

| MinnieRawr a răspuns:

Melodia se numeste wherever i go.

| alinapp12345 a răspuns:

Ultimul episode se numeste miley says goodbie, e din sesonul 3. melodia e the climb. filmele sunt : hannah montana serial, hannah montana the movie, the last song, big fish din 2003, high school musical 2, apare doar la sfirsit; Bolt - vocea lui penny, Doc.