| Noname69 a întrebat:

Am tot cautat zilele alea subtitrare in romana pentru serialul Greek happy de la sezonul 2 episoadele 14-22, sezonul 3 si 4... dar nu am gasit nicaieri. chiar nu exista vreo subtitrare in limba romana?

sau daca mai stiti un program ceva in care pot face eu subtitrarile dar mai rapid...

Răspuns Câştigător
| keckx a răspuns:

Eu le am.da nu le mai tin minte de unde le-am downlandat, dk vrei da-mi add pe mess la alextibuleac, si ti le trimit...