| costyhd a întrebat:

Am vazut anul trecut un film pe kanal d cu un doctor phihopat care sechestra oameni in podul casei lui dintr-o padure si era si o fata mica blonda pe acolo. si nu stiu cum se numeste

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Le sechestra si le tinea in cusca?

6 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/......nga-32798/

sper ca acesta era. stiu sigur ca in acest film este o fata blond tare sinistra:|

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Daca da incearca the cellar door si spune-mi daca e asta

| costyhd explică:

Nu ii asta crying dar mersi ca ai incercatbig grin

| costyhd explică:

Doctorul ala arata ca si jason si o prins cativa tineri in podul cabanei lui din padure si un prieten de-al tinerilor incearca sa ii salveze si il ajuta o fetita mica blonda

| costyhd explică:

Nu ii astacrying

| costyhd explică:

Am gasit filmu se numeste ajutor! mersi oricum