| Elenuca3567 a întrebat:

Am vazut mai demult un film (cam prin 2007-2008) despre o tanara (de vreo 16 ani) pe nume Lucille care se casatoreste cu un barbat mai in varsta decat tatal ei. Fata renunta la scoala si isi intemeiaza o familie in timp ce alte colege de-ale ei inca sunt eleve. Cei doi au vreo 4 copii impreuna, la sfarsitul filmului sotul se imbolnaveste mintal si are perioade in care isi pierde memoria.Nu gasesc titlu nicaieri si nu imi amintesc nici alte nume din film, daca recunoaste cineva filmul si cunoaste titlul, va rog sa ma ajutati. Povestea e dupa un fapt real, in film purtau haine de epoca. nu e Lucille Ball. Dau fundita.Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare interesant filmul.Mi-ar placea sa-l vad, dar din paca nici eu nu stiu cum se numeste. sad