| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut odata un film despre o femeie care a fost violata si batuta, iar sotul ei vrea sa se razbune si actiunea se petrece ciudat, cred ca invers. Stie cineva despre ce vorbesc?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Da, cineva știe despre ce vorbești :)). Filmul se numește Irréversible (2002) cu Monica Bellucci în rolul principal. Este unul dintre cele mai dure filme văzute de mine, nu l-aș recomanda oricui. Uite trailerul http://www.imdb.com/video/screenplay/vi2601845529/.
Numai bine!

2 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Esti prost? adineauri am vazut un ''raspuns'' de la tine asa.merita intai un vot si iti dau chiar eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te mai milogi pe siteul asta frate...