| Milly69 a întrebat:

Am vazut un film acum 1 an sau 2 si nu stiu cum se numeste. Era vorba de o fata posedata de demon care locuia in pestera si cobora in oras doar ca sa deseneze cercuri. Tipa era imbracat intr-o rochie alba. In acel oras a erupt un vulcan iar ea s-a dus la Biserica unde i-a salvat pe toti locuitorii din acel oras. Imi poate spune cineva cum se numeste? Cred ca era pe ProTv

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Este vorba despre „Knowing" (2009) cu Nicolas Cage și Rose Byrne.
http://www.imdb.com/title/tt0448011/
Numai bine!