| cosmy2013 a întrebat:

Am vazut un film care se numeste numarul 4 si nu stiu daca e serial sau film ca nu s-a terminat ca baiatul extraterestru a plecat fara sa stea cu prietena lui si a zis to be conntinue dupa zicea ca e serial dar saptamana viitoare la aceeas ora nu era filmul ala. daca stie cineva o informatie sa-mi spuna si mie pls love struck crying

Răspuns Câştigător
| iowa a răspuns:

A fost doar un film... poate se va face o continuare a filmului dar anul asta nu o sa apara.il astept si euwinking