| Lőrincz_Magdy_1990 a întrebat:

Am vazut un film in jurul anului 2000, filmul probabil sa fie mai vechi. Era vorba despre un barbat care era prins in timp, se intorcea in timp, avea la dispozitie 6 minute parca si incepea totul din nou de la inceput la nesfarsit. Mai multe detalii nu imi amintesc. Mersi

5 răspunsuri:
| MikeAdam a răspuns:

Nu e Back to the future?

| Lőrincz_Magdy_1990 explică:

Nu este niciunul dintre astea, seamana un pic cu transferul de identitate, merge inapoi in trecut si are cateva minute la dispozitie, dupa ce s a scurs timpul incepe iarasi de la inceput, ajunge tot acolo vede aceeasi oameni, vede o tipa in parc si de fiecare data vorbeste cu ea cu speranta ca tipa respectiva isi va amintii o data si o data ca se vad in si fiecare 6 minute, am vazut filmul prin anii 2000 dar creed ca e mai vechi de prin anii 90...

| Lőrincz_Magdy_1990 explică:

Altcineva vreo idee?

| Lőrincz_Magdy_1990 explică:

Am gasit. Filmul se numeste 12:01 din anul 1990.