| anonim_4396 a întrebat:

As dori niste filme comedie dar sa fie parodi altor filme de ex cum sunt filmele:Scary Movie 1 2 3 4, Super hero movie, Epic movie, vampire suck etc.cine imi spune cel mai ulte filme dar sa fie parodiile altor filme. Ncine imi spune cele mai multe filme dau funda. Dar nu dati decat ce fel de comedii am zis eumMultumesc.

Răspuns Câştigător
| AlterEgo a răspuns:

Iti recomand "Don't Be a Menace to South Central", care este o parodie dupa drama "boyz n the hood". ambele filme mi s'au parut foarte bune. enjoy!

1 răspuns:
| qwerty21 a răspuns:

Vampire suck, nu sugh big grin