| El_6841 a întrebat:

As dori niste filme cu varcolaci (filme nu seriale si numai cu varcolaci)
dau funda pentru cel mai bun film

3 răspunsuri:
| AchiriAalex1 a răspuns:

Varcolacii vampir. Funda?

| DjReFresh a răspuns:

Ti-as propune urmatoarele:
1. Van Helsing(Actiune, Aventri, Horror)
2.Trick 'r Treat( e ceva cu Halloween... are comedie doar putina, desigur ca si drama si putin putin thriller in rest e HOORRORRRlaughing
3.Never Cry WereWolf(este ceea ce cauti... doar cu vircolaci) sa iti povestesc numarul 3 pe scurt:O tanara afla ca vecinul ei misterios, de care se simte atrasa, este varcolac. Loren, in varsta de 16 ani, impreuna cu familia ei, horataraste sa ureze bun venit noului vecin chipes si burlac, insa ea simte ceva misterios si periculos legat de el. Suspiciunile ei sunt confirmate atunci cand o parte din localnici incep sa dispara rand pe rand... cam atit este foarte super(SF si Horror)laughing funda? am depus ceva muncahappy