| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot sa ma uit la videoclipuri online pe youtube pe telefonul lg kp501.Si daca da cum.(raspundeti doar cei care s-au afltat in situatia mea)

2 răspunsuri:
| alexshobyx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GWG4nK7e4o8.Este foarte greu sa scrii youtube si sa dai o cautare dupa aceea, dar lenea e mare.

| alex9624 a răspuns:

Am si eu KP 500.
In primul rand nu are retea 3G, asta insemnand ca viteza internetului nu este destul de buna pentru a reda fisiere video de pe internet.
Apoi poate fi problema de la providerul tau de internet pe mobil.
Mai pe scurt nu poti vedea video pe net decat daca esti in incinta Orange si ai conexiune la internetul lor, nu prin cartele ci prin cablu cum au telefoanele expuse.
Petru cei care mai au probleme dinacestea va sfatuiesc sa va cumparati si voi un smartphone. Nu din ala scump, de care poate fiecare, de exemplu eu va sugerez unul dintre cele mai ieftine smartphonuri cum ar fi Samsung Galaxy mini, se pot reda videoclipurile la o calitate destul de buna datorita procesarului sau de 600MGHz.