| cristimpk a întrebat:

As vrea sa vad si eu un film pentru adolescenti, ceva gen "Friends with benefits", recomandari?

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Salut.

Poti incerca urmatoarele :

No Strings Attached
Something Borrowed
The Change-Up
Crazy, Stupid, Love.
This Means War
Bad Teacher
Going The Distance
Horrible Bosses
Life As We Know It
Definitely, Maybe
New Year's Eve
One Day
In Time
The Back-Up Plan
Chalet Girl
Just Go With It
How Do You Kno

| dogslover a răspuns:

Spring Breakers, daca nu l-ai vazut (e un pic cam dur, te avertizez).

| aalleexyz a răspuns:

Eu nu am vazut filmul acesta, dar daca vrei un film cu adolescenti, iti recomand unul de dragoste, oarecum, care merita 100%, mie mi-a placut maaxim. Se numeste Tres metros sombre el cielo. Iar partea a doua se numeste Tengo ganas de ti! daca te hotarasti sa te uiti, sper ca o sa-ti placa.