| Deea_1737 a întrebat:

Auziti ziceti-mi si mie pls cate episoade are Iubire si Onoare de pe acasa tv. si cum se termina. si daca puteti sa aflati si care este adresa lu Madalina Draghici va dau funda! Va implor! Si pe a lui Coco pls!

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Pai...va avea peste 100 de episoade(nu mai tin minte, dar stiu ca va avea peste 100) si terminarea va fi asta:"Amir va fi fericit cu Ilinca.Aziz va muri (omorat chiar de tatal lui)pentru ca tatal lui va afla ca facea transpot de droguri(arme). presedintele va fi facut de rusine stiti voi de ce.../Coco o sa se lase de droguri cu ajutorul sotului eihappy/si multe altele nu asa de importantebig grin.Adresa Madalinei este ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ NU LE STIE NIMENI PENTRU CA ADRESA EI nu ESTE disponibila(adica nu o da nimanui)-la fel si a lui Coco big grin