| Adriano94 a întrebat:

Aveti idee cate episoade are serialul Naruto shipuden?

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Naruto Shippuden subtitrat pe site-urile oficiale de vizionat anime are momentan 300 de episoade.De asemenea are si cinci filme.Nu stiu de ce zic ceilalti 303... poate ca sunt in engleza sau chiar in japoneza, nu stiu...Si pe site-urile in romana in fiecare joi este adaugat un nou episod.

4 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Pana acum are 300 de episoade, dar nu s-a terminat inca. Episoade inca mai apar si nu se stie cand se va termina.

| alex500 a răspuns:

Are 303 episoade. Funda?big grin

| best1people a răspuns:

303 plus un film din ala de final... funda?

| Mikyss a răspuns: