| aida009 a întrebat:

Aveti idee cum se termina naruto shippuden?

Răspuns Câştigător
| QueenBey a răspuns:

Hei...eu cred din punctul meu de vedere, da asta e adevarat, Kabuto il inseala pe Madara ca ii va aduce mai multa putere dar crede-ma ca nici Madara nu s-a nascut ieri deci stie foarte bine despre intentiile lui Kabuto, Naruto va avea o lupta crancena cu Sasuke, si nu dragii mei iubitori de anime- Naruto, nu vor muri nici care pentru ca amandoi sunt protagonisti principali, chiar daca Sasuke a ajuns un infractor uramrit la nivel international. Masaki Kishimoto a anuntat ca in acest anime va fi doar un cuplu, acela fiind format din Naruto si Hinata, ma gandesc ca dupa ce devine naruto hokage vor avea mostenitori laughing, ma gandesc ca Sasuke nu va veni inapoi in sat asa, dus cu zaharelul, deci va fi nevoie de artileria grea laughing acum momentan Sasuke i-a ''imprumutat'' ochii lui Itachi si ma gandesc ca in felul asta va vedea lucrurile cum le-a vazut Itachi, adica mai bune, ma gandesc ca asa va reveni in sat, ori sa stea unde ii. In timpul asta Naruto se pare ca se intalneste cu 8 cozi, mai departe vom trai si vom vedea

7 răspunsuri:
| mariusxd a răspuns:

O sa se bata naruto cu sasuke amandoi la putere maxima. ori mor amandoi ori moare doar sasuke si naruto devine hokage. mi se pare cel mai plauzibil

| Nelyu17 a răspuns:

Naruto preia controlul final asupra lui kyuubi(Kurama) adica devin prieteni...
il invinge pe (madara sau tobi, nu se shtie cine este) incheie al patrulea razboi ninja, devine al patrulea rikoudu senin si hokage al konohei...
el ramine impreuna cu hinata.
sasuke il ajuta pe naruto sa-l invinga pe (madara sau tobi.) si se intoarce in sat.
sasuke e impreuna cu sakura

| TryToKillMe a răspuns:

Am auzit multa lume zicand ca naruto o sa se lupte cu minato ( tatal lui) acei oameni erau idiotilaughing naruto shippunden se termina in 2015 sasuke nu se lupta cu naruto pentru ca acum primul kage ii spune lui sasuke adevarul despre clanul lui si despre itachi. si sasuke o sa il ajute pe naruto sa se lupte cu tobi si madara, si kurama nu mai este sigilat in naruto este deja prieten cu naruto si ii da acces lui naruto la toata puterea lui

| cricrisscrissy a răspuns:

Imi place varianta 3

| JustForYou_2568 a răspuns:

Pai...dupa parerea mea ar putea sa se termine cu un din urmatoarele situatii:
1.mor amandoi
2.moare doar sasuke si naruto devine hokage
3.naruto devine hokage si sasuke se va intoarce in satbig grin

| alex773 a răspuns:

Meow... Masashi Kishimoto trebuie intrebat. El va decide acest lucru, insa... Cel mai probabil Naruto si Sasuke vor lupta, Madara va lupta cu Kabuto, fiindca amandoi vor sa scape unul de celalalt, avand intentii diferite (aici Kabuto va folosi acel shinobi misterios de care Madara insusi se temea sa fie readus la viata), iar cu putin noroc Sakura moare >.>
LOL nu stiu D: daca afli spune-mi si mie!

| Bww_Maria_1997 a răspuns:

varianta 3 laughing