| andragrigoras2000 a întrebat:

Aveti vreun film preferat turcesc? daca da, care este? de pe kanal d preferati unul? dar de pe antena? sau daca nu aveti film preferat turcesc macar sa-mi spuneti filmele turcesti la care va uitati.

Răspuns Câştigător
| beki13 a răspuns:

Inima nu respecta reguli
Promisiunea

2 răspunsuri:
| Ricaricky a răspuns:

E un film romantic :Ask Tesadüfleri Sever. e superb filmul te-as recomanda sal privesti no sa-ti para rau happy

| DAC a răspuns:

Aşk ve Ceza, genial, iubesc filmul acesta si il privesc cu aceeasi tresarire si la a IV-a vizualizare.
happy
serialeturcestitv.wordpress.com, uite un site super!