| ISQ a întrebat:

Azi s-a terminat nini cum vi s-a parut episoadele?

7 răspunsuri:
| Lulu54 a răspuns:

Au fost tari! Mie mi-au placut mult! Chiar daca stiam cum se termina pentru ca m-am uitat pe internet tongue, dar erau in spaniola big grin

| alinae a răspuns:

Foarte misto, doar ca am uitat de ce l-a inventat pe Nico.laughing

| cristorindo a răspuns:

Mi-a placut foarte tare dar nu pot sa cred ca s-a terminat

| ByaSimpleGirl a răspuns:

Foarte foarte foarte foarte ( ori infinit ) tare

| OFataDulcica a răspuns:

Chiar a fost ultimul episod?sad...pentru ca eu m-am uitat in program si scrie ca mai sunt catev aepisoade.:O.nu mai inteleg nimic.a zis c se termina pe 3 august.super episoade si asta de azi m-a facut sa plang

| OFataDulcica a răspuns:

Deci chiar a fost ulimul episod?crying((

| andreea_6373 a răspuns:

ce?:-o...azi s-a terminat nini?