| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! a fost acum ceva timp un film pe protv cu un baiat care se teleporta. mai stiti cum se numea? mersi

Răspuns Câştigător
| NanaXOXO a răspuns:

Jumper: Oriunde, oricand, cred ca asta e...

5 răspunsuri:
| AlysukaAlysuka a răspuns:

Cel cu Jumper: Oriunde, oricand nu este cu o telecomanda, cel cu telecomanda se numeste zapand prin viata...:*

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Sotia calatorului in timp?

| soul2soull a răspuns:

Da

| eubest a răspuns:

Jumper Oriunde Oricand a fost azi sau ieri depinde cum privesti tu ora 2:00 noaptea sau ziua

| BlackConfetti a răspuns:

Cred ca era Jumper, l-am vazut si eu... Daca era urmarit de un negru cu parul alb, asta e filmul!