| s3s a întrebat:

a vazut cineva serialul 'White Collar'...merita vazut?

2 răspunsuri:
| adrianc2007 a răspuns:

Eu il urmaresc, si sunt la zi cu el (am vazut toate episoadele aparute pana acum), si pot spune ca este un serial bun ce merita vazut.
In principiul actiunea este specifica serialelor de gen politist, insa acesta se abate de la tiparul obisnuit, prin pricina faptului ca agentii din serial sunt de la brigada fraude si rezolva toate cazurile cu ajutor unui consultant, un fost puscarias, carismaticul Neal Cafrey, un hot foarte talentat. Pe langa cazurile pe care acestia le rezolva serial de serial, mai exista si o actiune interesanta, ce vizeaza viata personajelor, in special ce a lui Neal.

| Ajutoratul a răspuns:

Acest serial pe nume "White Collar" Este FaIn pacat cu nu le place tuturor