| EuTeIubesc a întrebat:

Acum 5 ani cred, am vazut un film f misto [nu mai stiu pe ce program era], dar imi mai aduc aminte ceva din el.Erau niste oameni in Egipt, care cautau o mumie parca. Existau niste gandaci[cred ca se numeau Scarabei sau ceva de gen], iar aia iti intrau pe sub piele pana ajungeau la inima; cand ajungeau la inima, te omorau. Poate sa-mi spuna si mie cineva cum se numea filmul?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 123erty1 a răspuns:

The mummy se numeste si sunt 3 parti da funda big grin

11 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

The mummy... si are 3 parti.

| Serafir a răspuns:

Probabil mumia, mumia revine, regele scorpion.

| Alexandru_5661 a răspuns:

Buna!
Cred ca zici de "Revenge of the Mummy".
Trailer > http://www.youtube.com/watch?v=WX0n4_dZGJs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mumia

| EuTeIubesc explică:

Dar parca era si cu niste gandaci care intrau pe sub pielea oameniilor. Aaaaaa, mi.am adus aminte!laughingEra un grup de oameni care au intrat intr.o piramida; cautau o mumie, iar ultimul om in viata parca a murit sau ceva de genu'...

| EuTeIubesc explică:

Mercii tuturor!

| thelordoftime a răspuns:

The mumy (1, 2,3, 4) Trebuie sa fii stiut (doar ca nu-ti aduceai aminte)

| BlurrY a răspuns:

Nu cumva "Legenda lui Tutankamon" habarnam...alt film de genul asta laughing

| BlurrY a răspuns:

De fapt am vazut filmul dar nu stiu cum se numeste caut si daca gasesc te informez

| RobyAdy a răspuns:

Filmul se numeste Mumia!

| DianneM a răspuns:

The mummy