| CandyHearts a întrebat:

acum cativa ani am vazut un film pe protv cu niste bastinasi sau indieni intr-o jungla care erau dusi la un templu li se scotea inima si apoi capul, era ceva cu apocalipsa parca...cine stie? promit ca dau fundoilaughing

Răspuns Câştigător
| δεάδℓλκιss a răspuns:

Apocalipto sau ceva de genul asta...Am vazut si eu filmul...Ii dadea cu vopsea albastra pe ei inainte sa ii sacrifice. Si ala mai smecher a fugit de ei. Nu mai stiu sigur cum se numea ~x(

4 răspunsuri:
| CandyHearts explică:

Da asta e va multumesc la toti dar funda numai la unu pot sa dau dar la restul v-am dat voturi

| strawberry03 a răspuns:

Stiu la care te referi...l-am vazut si eu. Filmul se cheama Apocaliptyc sau Apocalyptic, cred ca varianta 2. e regizat de Mell Gipson, nu? Nu cred ca am scris corect numele lui, dar sper ca stii la cine ma refer, oricum asta`i filmul. Sper ca te-am ajutat.:*

| CălăreţulFărăNume a răspuns:

Cred ca era Indiana Jones si templul blestemat...