| Ali55 a întrebat:

Buna all! as vrea si eu niste filme, seriale sau emisiuni care sa fie interesante ceva frumos ca ma cam plictisesc, funda!

Răspuns Câştigător
| DyannaDya a răspuns:

Filme: Raise your voice.
Wild Child.
Twilight 1-2-3.
Sharpay's fabulous adventure.
Marmaduke.
Ramona and Beezus.
Alvin and the chipmunks 1-2.
Emisiuni:
Sunt o gramada de emisiuni faine pe Discovery Travel&Living cum ar fi: Cake boss.
Todlers and tiaras.
LA Ink.
I didn't know I was pergnant.
Ultimate cake off.
Si multe altele, daca deja le sti...incearca sa le urmaresti din nou si poate gasesti ceva ce nu ai vazut daca nu, eu iti recomand sa te uitibig grin
La seriale nu prea stiuce sa zic...The vampire diaresbig grin.
Bafta!

1 răspuns:
| yonutz1 a răspuns:

Incearca serialul Supernatural happy