| AcAd3Leeee a întrebat:

Am a flat de la prietena mea ca exista pe animax 2 filme.sau mai bine zis desene numite Vampire Knight Si alrul Vampire Knight Guilty .ASa.si am intrebat-o "Fatha da' care naiba ii diferenta dintre Vampire Knight si Vampire Knight Guilty. Si care credeti ca a fost raspunsul."Nu stiu. or fi sezoane diferit" Sezoane diferite or fi dar cele 2 nu au aproape de loc nici o legatura si acum va intreb pe voi ca poate stiti cevatongue Ms mult pentru raspunsuri:* big grin

Răspuns Câştigător
| Invisible a răspuns:

Vampire Knight e prima serie (are 13 episoade, mi se pare), iar Vampire Knight Guilty e continuarea. Deci cam au o legatura... happy