| Flooryn a întrebat:

Am nevoie de o lista cu cele mai tari filme horror! Merg la o cabana cu prietenii si vrem sa ne uitam la niste filme care chiar sa ne sperie. Filme cu fantome! Cele cu zombii sau monstri sau scarbosenii nu imi plac. Ceva gen Orphan, Dead Silence, A tale of two sisters, The grudge.

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Deci marius boy ti-a facut o lista cu porcarii. daca vrei filme adevarate cu fantome uita-te la astea:
The Rite
The Exorcism of Emily Rose
Grave Encounters
The Possesion
The Devil Inside

sall si vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| MariusBoy2013 a răspuns:

Saw toate partile 1-6 e calumea cu tortura.
Texas Chainsaw 2013
The Hauting in Conneticut 2 :2012
Resident evil (toate partile) este cu o corporatie numita umbrella care face un virus T si unu sparge o mostra si se raspundeste e calumea rau filmuwinking
Devil Seed 2012
The Possession 2012
Paranormal Activity 3, 4
Sinister 2012
Silent Hill 2012
Werewolf 2012
Final destination (toate partile)
Chained 2012
Jennifer's Body 2009
Ultra Violet 2006
Prometheus
Truth or Die
The Exorcist Of Emily Rose ( e tare)
War of the Dead
Cold Prey 3
The Unborn (si asta e tare)
Lesbian Vampire Killers ( e mai mult comedie decat horror)
The House Of the Devil
Drag Me to hell ( e super)
Train 2008 (trenul groazei)
A Nightmare on Elm Street 2 (2010)
The Legend of Bloody Mary
Blade 1, 2, 3
Am mai multe dar sper sati ajunga...

| RazvanVlad a răspuns:

The Cabin in the Woods

| StaiCaTrag a răspuns:

Salut, eu iti recomand filmul Insidious este un film horror destul de tare uita-te si tuwinking Funda?