| Christinnnee123 a întrebat:

Am privit cu 2 ani in urma un film foarte interesant, dar nu imi amintesc cum se numeste.
Poveste era cam asa : " Tatal ramine vaduv cu 2 copii : un baiat si o fata. Apoi el se recasatoreste cu o femeie care era buna dar copiilor nu o indragise. Aceasta familie pleaca intr-o tara. Apoi mama vitrega si cei 2 copii pleaca cu masina sa vada padurea ( nu sunt sigura cauza ). Atunci ii invadeaza tigrii( sau leii) si i se strica si masina...

Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pradă fiarelor (Prey), 2007

http://www.cinemagia.ro/filme/prey-prada-fiarelor-18981/