| Catarina a întrebat:

Am vazut acum multa vreme un film cu o familie ce se afla intr o piramida sau mormant vechi si aveau un baiat. Tin minte numai sfarsitul: baiatul de fapt avea parinti egipteni iar fantomele lor au aparut ca sa l ia cu ei (nu mai tin minte exact) dar pana la urma a ramas cu cei cu care ajunsese acolo. Stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| JackFrost96 a răspuns:

The Seventh Scroll(Al Saptelea Manuscris) : http://www.cinemagia.ro/......ris-14588/

2 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

Piramida (2014),The Mummy (1999).Este unul din ele?

| pucca1383 a răspuns:

The Mummy Resurrected (2014)?

Întrebări recente