| Gabriel_9586 a întrebat:

Am vazut cam in urma cu 3 ani un film si nu imi amintesc titlul...
Era o femeie care stia ca o sa moara si a vrut sa isi pregateasca fiica pentru cand va fi singura. Ii face un plan la ce facultate sa mearga, cati iubiti o sa aiba (cred ca erau 7 pe lista) iar cu al 7 -lea iubit o sa se casatoreasca. Toate bune pana cand baiatul care ar dori ea sa fie nr 7 este nr 6 si atunci se cupleaza cu altul inaintea lui... poveste complicata. Pana la urma ramane cu nr 6.
Cine stie titlul sau a vazut filmul?
Dau funda

1 răspuns:
| NoName_9128 a răspuns:

Mi se pare ca am vazut filmu` dupa cat ai povestit da titlul nu` l stiu. Oricum filmu o fost fainhappy