| Laura2325 a întrebat:

Buna, am vazut mai de mult prin 2010 sau pe acolo un serial cu adolescenti la un liceu supernatural, erau 4 prieteni care incercau sa scape de acolo, dar nu puteau fiindca scoala era inconjurata de un zid foarte mare si nu aveau voie sa paraseasca scoala, la porti/usi erau niste roboți sau ceva de genul asta care ii omorau daca incercau sa iasa..il recunosateti? Cum se numeste? Unde il pot gasi? Unde il pot vedea online subtitrat?
Dau funda

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Poate The Magicians
https://www.cinemagia.ro/filme/the-magicians-615409/
Mai vezi și Valemont (mini-serie) și mai nou:Legacies (2018)