| NaruSaku_6368 a întrebat:

Buna am vazut un anime Vampire Knight si am vazut ca sunt doar doua sezoane si ca nu se mai continua cu episoadele.Imi puteti da va rog manga-ul cu continuarea daca se poate in romana? daca nu macar in engleza?

Răspuns Câştigător
| Inori a răspuns:

Www.goodmanga.net

gasesti si vampire knight si altele dar nu ai sa le gasesti nicaieri in romana doar in engleza

2 răspunsuri:
| pavy_4451 a răspuns:

Sa stti ca se gasesc si in romana dar sezonul 2 pe animeplanet si sezonul 3 va aparea in noiembrie