| MadaRap a întrebat:

Am vizionat acum vreo cativa ani un film, cu niste adolescenti, care au facut o petrecere de Craciun, iar un vecin a venit sa le zica sa dea muzica mai incet, sau ceva de genu' asta... Oricum, tipii l-au batut pe vecinul ala si a murit. Imi spuneti, va rog, daca stiti cum se numeste? Mi-a placut mult, dar nu i-am retinut numele.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu ceva foarte asemănător. Ori nu îți amintești tu, cu exactitate, derularea acțiunii, ori povestea celor două filme e, oarecum, identică. Oricum, dacă ți-a plăcut subiectul, în mod sigur, te va captiva și acesta:
Lacul Eden (Eden Lake), 2008
http://www.cinemagia.ro/filme/eden-lake-31299/