| Ooooooooooooooo901234 a întrebat:

Bună! Aș avea nevoie de un răspuns rapid. Stie cineva dacă serialul "The Vampire Diaries" se mai difuzează în România și acum?
Și serialul "The Originals" a fost vreodată difuzat la noi în țară?

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

S-a difuzat vreodata? Exista Netflix, exista filmeserialeonline(.ro), suntem in 2021, nu se mai uita nimeni la tv.

| Zuzu1991 a răspuns:

"difuzat" e un termen de rahat amarat... SINCER
pentru ca mai ales AXioN-ul isi bate joc... RAU, nu da episoadele in ordine, nu tot serialul, etc.
am vazut de vreo 4-5 ori The Big Bang Theory primele 8 sezoane, NU si restul, dupa aia m-am lasat de tembeliziune si m-am apucat NUMAI de streaming, iar la tv ma uit NUMAI la stiri

| ArisTOTelx a răspuns:

Pe Netflix nu mai e The Vampire Diaries si nici The Originals, poti sa le gasesti pe anumite site uri crackate pentru filme/seriale