| Raluuuuu a întrebat:

-Buna!'
...-As dori sa aflu ceva despre academia vampirilor FILMUL'
-cartile le-am citit da am inteles ca s-ar putea sa apara film stie cineva pe ce data ar putea sa apara?
...-sau sa-mi spuneti care sunt actorii...;-va fi serial sau film.

-Mersii!-dau funda.'

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Programat pentru 2013, nici distribuţia nu a fost încă stabilită, atâta timp cât imdb nu dă prea multe date, nimic nu e sigur http://www.imdb.com/title/tt1686821/

4 răspunsuri:
| Tibi_4641 a răspuns:

Nu stiu despre film nimic, dar sa nu ai asteptati prea mari de la el. Un film nu se va compara niciodata cu o carte!
Stiu asta de la Circul Orrorilor - Darren Shan. E tot o carte cu vampiri. ei bine aici e un vampir Mr.Crepsley care e intelept, judeca mereu calm si e mereu pe faza.
In film e un tip gay cu un smoc de par in cap care arata ca un retardat. M-a dezamagit profund acel film.

| gabrielaelena a răspuns:

Pai din cate stiu eu apare in 2012 cel tarziu in 2013, sper ca raspunsul sa-ti fie de folos!

| RoseHathaway a răspuns:

Filmul se face in 2013 dupa ce se termina Twilight vor incepe repetitiile pentru academia vampirilor... stiu ca in rolul lui Dimitri joaca Ben Barnes, e posibil in rolul lui Abe sa joace Jhonny Depp, nu stiu sigur daca in rolul lui Rose va juca Odette Yustman sau Lyndsy Fonseca...stiu sigur ca rolul lui Dimitri e luat de Ben Barnes(am auzit ca a primit deja invitatie pentru rol)

| Deutzaa_2766 a răspuns:

Pai eu m-am apucat de citit cartea ceea ce fac foarte rar... din cate am auzit cred ca va aparea prin martie-aprilie anul acesta dar nu sunt sigura doar din ce am vazut si eu totusi sper sa apara...